Web's diary

PAUZA..!

14. června 2008 v 11:09 | Dark.Cherry
Udělám to, ptž už mě stejnak blog ani nějak nebaví a hlavně na něj nemám moc času.Blíží se prázdniny a já budu na přímesťáku (příměstský tábor) a pak taky dovolený, budu u babiček atd..Takže to dělám už teď, ptž v pátek stejnak odjíždím na dovču a nebudu tu do konce června ( přijedu 29.6.) .Ok mohla sem to udělat třeba až ve čvrtek, ale já to dělám teď..Buď se vrátim nebo ne, uvidíme..
Jinak umělecká byla bomba, sice sem říkala, že chci domů, ale ještě bych tam tak 3 dny byla.Místo diskošky byl táborák, ale alespoň něco.Neodvezla jsem si odtamtud jen výrobky, ale i nový kamarády a skvělý zážitky.
SBOHEM, MOŽNÁ SE JEŠTĚ UVIDÍME..

Bye my loves x)

8. června 2008 v 13:09 | Dark.Cherry
HoJ 11-2.gif image by Salisko.
Připraveno mám, teď to ještě nastrkat do kufru.Ale to bude problém, ptž musím mít střední kufr (velkej má ségra, jede tam taky) a tam si mi to asi všechno nevejde 14.gif image by Salisko.Hold to budu muset ňák smrsknout Creati-ve.Nakonec budeme asi na pokoji se Šimonem, ptž Nikola (ta s náma měla bejt) má asi vši, tkže jako to ne Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.Už se tam strašně těším, ale bojím se, že sem něco zapomněla toast_shock.Snad ne blush-2.gif image by Salisko.
Pokusím se předpřipravit (hezký to slovo) nějaký články, aby tady přes těch 5 dní něc bylo, ale nevím jestli se mi to povede.Já sem takovej inženýr..že nevim emo20.gif image by Salisko.
Jinak nic novýho, včera jsme byli u babi, ale byli tam i teta a strejda a oni mají čivavu a jejich pes a náš pes se rádi nemají, tak jsme šli navštívit jinou tetu a trejdu a tam sme nějak skejsli lol-1.gif lol image by Salisko.Mňo a pak byl fočus (vyhráli jsme <3), tak jsme jeli domů .
Mějte se .. v pátek (?) vám napíšu.


Miluju <3

Doufám, že se to nestane..x'(

6. června 2008 v 14:24 | Dark.Cherry
AhOj .
Dneska byl poslední den ve škole před uměleckou..psala jsem, že se tam strašně těším a to pořád platí, ale má to jeden háček confused.gif image by totaly_linn.Já sem totiž zamilovaná..sice už pěkně dlouho, ale nějak jsem o tom na blogu nemluvila..jmenuje se Vašek a chodí do 5.A (já chodim do 5.B) .Má ho ráda i moje nej kámoška..a háček je v tom, že ona si s ním povídá přes ajsko a on jí řekl, že se mu líbí jedna holka od nás ze třídy..mňo a ona na uměleckou nejede (a Vašek taky ne) a oni budou třídy spojený...A Nicol (ta co se mu líbí) se nám zdá, že ho balí ne..takže z toho vyplívá, že oni se můžou navzájem sbalit ne..smilies.A to by jsme pak měly po hehe 9-1.gif image by Salisko.Ale Terča nám slíbila (ona tam taky nejede), že nás bude informovat.Ale stejnak mňo..když nám to řekne, tak nám to nijak nepomůže, ale alespoň budeme vědět, jak na tom jsme.
Dneska škola jakoby nebyla, ptž úča jela někam do tramtárie a my jsme byli rozdělení toast_oof.Přála jsem si, abych šla do 5.A, ale nestalo se a úča mě poslala do čtyrky.Ale zase jsem se nemusela učit, že jo .
Tak to je asi tak vše, buď v neděli nebo v sobotu vám asi ještě napíšu .Mějte se hezky iloveyou.gif image by Salisko.

Už v pondělí..!! <3

4. června 2008 v 15:29 | Dark.Cherry
AhÓóÓj Creati-ve.
Hej..už v pondělí jedeme na uměleckou! 5-1.gif image by Salisko Já už se táák těšim emo18.gif image by Salisko.Jinak kdo si všim toho obrázku (sem tvořila já) nebudu tu od pondělí do pátku, tak se dyžtak nedivte Creati-ve.Jede nás sedm (6 holek a 1 kluk) a chatky jsou po 4 Wink.gif image by LoveEmmalina.To znamená, že někdo bude muset bejt se Šimonem (ten kluk) .. Ale já to nejsem, ptž my už sme 4 biggrin-2.gif image by Enidta.Měl jéct ještě jeden kluk, ale ten nemůže a pak ještě jedna holka, ale ta má zápal plic wtf.gif wtf image by Enidta.Kže takhle mňo emo7.gif image by Salisko.
Dneska byla škola od devíti, pak byla máťa,přítodověda a dvě výtvarky LOL.gif LOL image by LoveEmmalina.A já ještě měla při výtvarce nějakou dobrou náladu, takže pecka den emo18.gif image by Salisko.Akorát mi radost kazí, že pršelo a teď je venku hnusně grr.gif image by Enidta.
Mějte se fanfárově 11-2.gif image by Salisko možná něco přidám Wink.gif image by LoveEmmalina.

Těší mě,já sem mlok,tohle je přítel jezevec a další z mých přátel ptakopysk xD

3. června 2008 v 20:09 | Dark.Cherry
Čusík,busík,autobusík .
Poslední dobou sem líná psát na blog thsquishy.gif image by Salisko.Spíš mě to už tak nějak přestává bavit .Ale končit nechci!Ale pak se na mě nemůžete zlobit, když vám třeba tři dny nenapíšu 29n.gif(107 b).
V tu neděli to bylo bomba :sldiiii.V plaze jsme si koupily zmrzku, pak sme šly do meka a tam sme se nadlábly hepimílem (nevim jak se to píše) i_0714.gif image by Salisko.Pak jsme jely ještě do glóbu a pak jsme byly venku .Měly jsme křídy, tak jsme si kreslily a já měla i foťák od mamky, tak sem to i fotila 18n.gif(131 b).Například tohle srdíčko kreslila Kiki .
Včera .. škola se ani neřeší, měli jsme jen první dvě hodiny .Pak jsme šli na nějaký hasiče .Bylo to bomba sme tam skákali na duchně .Ale bylo strašný vedro .Odpoledne jsme měli sportovky a UVČ a pak jsem jela za mamkou pro ty žabky .
Mňo a dneska nic zajímavýho .. z češtiny sem dostala dvojku 90.gif image by Salisko.A zejtra máme od devíti .Taky jsem dneska koukala na dobu ledovou 2 Pixels.Proto ten titulek pixel.
Bude ordinačka, tak já pádim, ahoj :tel.

I'm tired

31. května 2008 v 22:42 | Dark.Cherry
Dobrej večer Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.
Udělala jsem new dess,ptž tamten se mi fkt nelíbil 09-wtf.gif image by Salisko.S tímhle už jsem víc spokojená, ale žádná sláva to taky není.Není s celebritou, ptž už nevím jaký shooty mám používat a nechci moc opakovat..
Před chvílí jsem koukala na Přes noc třicítkou, jak dávali na nově Vladka.Mě se ten film hodně líbil .I když jsem moc nepochopila ten konec smíšek.Zejtra je den dětí..nic asi nedostanu, ale prej v příštím tejdnu pojedu někam s mamčou pro žabky icon_41.gif image by Salisko.Už mi jsou totiž dcl malý.Jinak zejtra půjdu do tý Plazy a musím si ještě udělat úkol gah.
U babičky to bylo super 9-4.gif image by Salisko, ale je fakt, že jsem hodně unavená gross.gif gross image by soonisnever.Si možná říkáte, co teda dělam u počítače.Ale když já chtěla změnit ten dess a pak sem se ještě rozhodla, že vám napíšu .
Tk dobrou aja.

Ehé..titulek..co s ním ? Do háje s ním! xP

30. května 2008 v 19:48 | Dark.Cherry
AhOj .
Omlouvám se, že jsem včera nic nenapsala, ale byla jsem líná.Ale změnila jsem dess devil.gif image by totaly_linn.Moc se mi nelíbí, ale jsem líná dělat novej, tak tu chvilku asi pobude 24.gif image by Salisko.
Dneska jsem byla s Terkou a Kristý venku 005.gif image by Salisko.Teda nejdřív jsme byly u Terky, ale pak jsme šly ven 1.gif image by Salisko.U Terky jsme nejdřív na něco koukaly, pak jsme se fotily a taky jsme si hrály s Terky mladším bráškou.Kže to bylo fájn love-7.gif image by Salisko.
Zejtra jedem k babi a dědovi.Doufám, že bude hezky a my budeme moct být na zahradě <3.Ale taky se strašně těším na neděli.Má to tři důvody × 1.je den dětí, 2.náš pejsek má narozeniny (1 rok) a 3. pojedu s Kristý do Plazy kiss-1.gif kiss image by Enidta.Na to se těším nejvíc .
Mějte se a smějte se Creati-ve.

I love sun <3

28. května 2008 v 15:45 | Dark.Cherry
AhÓóJ.
Hey, dneska je venku táák nádherně Creati-ve.A má tak bejt až do nedělé kiss-1.gif kiss image by Enidta.To byl dneska první (?) den v roce, kdy jsem šla do školy bez mikči .Jak jste si asik všimli mám lepší náladu .Přemýšlela jsem, že bych ten minulej článek smazala, ale dělat to nebudu..všechno co jsem tam napsala je pravda a zpátky to brát nebudu Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.Jinak, ta fotka vlevo je z dneška.Sem se asi před hoďkou fotila wink-2.gif image by Salisko.Nevím proč, ale mě se ta fotka hrozně líbí heart.gif heart image by Salisko.Možná proto, že jsem jen na půlce fotky .
Dneska jsme měli výtvarku a měli jsme kreslit nějakej jakoby novej vzhled školních stránek, ptž to chtějí předělávat wtf.gif wtf image by Enidta.Jsem si myslela, že to bude lehký, ale nakonec to dopadlo dcl drsně.Taky jsme dneska psali závěrečnej test z matiky....Jsem zvorala převody..tk to bude možná dvojka .Uvidíme..
Mějte se, ahoj Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.
Btw:Na tý fotce,to vipadá,jako kdybych neměla ruku xD.Ale mám jí za zádama ;).

Nesmyslný článek..ale co no..jestli to někomu vadí,tak ať..

27. května 2008 v 18:32 | Dark.Cherry
Ahoj..
Promiňte,mám náladu v kýblu,takže dneska nic nepřidám..
Škola..tam jsem dostala mojí "nenáladu"..neřešte proč,vim to jenom já a psát to tady nebudu..je to zčista jasna moje věc..Psali jsme závěrečnej test z češtiny..byl to jako test a diktát..z testu mám 1 a z diktátu 2,takže dcl dobrý..Při vlastivědě jsme koukali na video..bylo to fajn,ale my jsme tam s holkama kecaly,tak jsem si musela jít stoupnout na "hambu"..byl tam ještě spolužák,tak jsem tam aspoň nestálá jak tydýt sama.A to je tak ňák i vše..pak sme ještě měli odpoledku a ta celkem ušla..Je to takovej divnej článek,ale já sem nebudu dávat smajlíky,který se smějou,když mi do smíchu není .. Ale naštěstí to ve škole tak hrozný nebylo..teda spíš při odpoledce..je tam kámoš a on sedí za mnou a já když sem to měla hotový,tak jsem se za ním otočila a on tam dělal takový kraviny,že si se tomu smát prostě musela..jinak to snad ani nejde..štěstí,že mě někdo dokáže rozesmát..ale těch lidí na světě moc není..:( Život je prostě svině,svině byla,je a sviní zůstane..já vím co říkám..i když to tak někdy nevipadá..je to tak..bohužel :( Život se má užívat..ale já si nemůžu život užívat,když..já..já to asi neřeknu..:( Bojím se..mám chuť se zabít..proč ? Protože..ale na světě jsou lidi,který mám ráda..a já jim to neudělám..i když by třeba někomu pak bylo líp..:( Psala bych dál takový ty moje kecy..už teď je to dost dlouhý,tak je jedno jestli to bude ještě delší,nebo ne..nechápu to..nechápu..kdo vlastně vymyslel smutek ? trápení ? k čemu to je ? aby lidi věděli co je to smutek ?? Já to vím,tak proč se pořád trápim ?? :'( Mám tolik otázek..tisíce..ale nikdo mi na ně nedokáže odpovědět..:( Těším se na..na..na co se vlastně těším ?? Na konec trápení ? A co když to vůbec neskončí..? Co jsem komu udělala,že mě takhle trápí ?? :'( Sví chyby jsem uznala,tak už mě nemusíš trápit :'( Ani nevím na koho mluvím..asi na toho kdo to všechno způsobil.. BŮH .. možná si říkáte "je to je kráva,ona si myslí,že za to může bůh" no a co..sem kráva a já to vim!Vim to!Tak mi to všichni nemusíte říkat!:'( Vlastně už vím na co se těším..na prázdniny..na těch 14 dní,když pojedem pryč..za mojema malýma sestřenicema..a pak ještě někam..těším se..až si budu moct v klidu přemýšlet..někde támhle v háji..:( Až budu na chvíli pryč z Plzně..pryč od všech těch blbých vzpomínek..ale kdo ví,jestli to nepojede se mnou..:D :(( NEMUSÍTE TO ČÍST..NIKOHO NENUTÍM!Ani nevím proč to píšu,prostě to píšu,chci se vypovídat..:( Končím..už tak je to dlouhý dost..Možná nepochopíte co tím vším myslím..Myslím si své a nikdo mi to nevezme..končím..psala bych dál,ale už je to nuda..mějte se hezky..rozhodně líp než já!Heleď a nevíte o něčem,kde se dá koupit sebevědomí a odvaha?Asi ne co..ale já bych to potřebovala..jedno víc než druhý..:( MĚJTE SE..nikomu bych nepřála mojí náladu..

(Ne)zajímavý den

26. května 2008 v 16:46 | Dark.Cherry
Hoj 005.gif image by Salisko.
Ani nevím co mám o dnešku psát..jako samý pondělí jsme měli vybiku,tělák..prostě všechno stejný .Teda až na dvě věci - dneska jsme byli dvakrát na počítačích! grin.Jako rekord.Jsme tam byli na ájině a na češtině Vladka.Ale škoda,že jsme nemohli jít na volnej intoš cry-10.gif image by Salisko.Mňo a ta druhá,že nám odpadlo UVČ (výtvarnej kroužek) .
Na těláku jsme skákali přes kozu eh.gif image by Salisko.Nejdřív roznožku a pak skrčku..hihi.gif image by Salisko.Na sportovkách jsme podbíhali provaz,pak jsme hráli nějakou hru vyslanci a nakonec asi na 3 minuty jsme hráli vybiku heart.gif heart image by Salisko.Ale byla jsem hned zezačátku vybitá,tak jsem si vůbec nezahrála thSniffle.gif image by Salisko.
Končím,mějte se a smějte se emo14.gif image by Salisko.
Btw:Hej a oni vypadli All X.Ale bylo to jasný mňo..

We go to the grandma xP

25. května 2008 v 11:19 | Dark.Cherry
Hello em3.gif image by Salisko.
Právě dávaj na nově On je žena em10.gif image by Salisko.Bych se dcl koukala, ale budu spíš na pc lol-4.gif image by Salisko.Dneska jedem k babičce yeah.gif image by Salisko.Doufám, že bude hezky thGiggle.gif image by Salisko.Na opalování sice asi ne, ale bez toho se obejdu .Úkol už mám hotovej a večer se budu dívat na X-factor .Jsem zvědavá kdo vypadne..řekla bych, že vypadnou All X, i když jim fandim.Ale oni už v Kdo z koho byli hodněkrát, tk asi jo.
Asi půjdu něco vyrábět a pak to sem možná hodím .Ale nevím z jakých shootů už mám vyrábět, tk jsem zvědavá mňo..dead-1.gif image by Salisko.Ale ono to nějak pude .
Bye love-1.gif image by Salisko.

Venku to bylo super :)

24. května 2008 v 19:45 | Dark.Cherry
AhUj.
Venku to bylo super.Byla jsem tam já,Kiki, Janča a pak přišla nějaká Kačka.U Janči na zahradě jsme měly být v půl třetí,ale já sem šla už ve dvě,ptž jsem byla ještě chvíli s Kiki sama venku.Nejdřív jsme byly na zahradě a pak jsme šly na jezírko.Koukaly jsme na fotbal a nadávaly.Pak jsme šly nahoru na hřiště a hrály jsme vybiku.Pak jsme hrály stopovačku.Nakonec jsme byly na zahradě a pak jsme šly domů.Tkže jsem si to odpoledne hezky užila.
Nevím co mám dělat..nějak se nudím.A já nudu nesnáším.
BanZáJ.

Oslava dopadla celkem dobře :)

24. května 2008 v 10:40 | Dark.Cherry
Hojík .
Ta oslava včera dopadla celkem dobře :piiinkie:.Hrály jsme různý hry např. stopovačku,na detektivy,vybiku..cute.gif cute image by Salisko.Ale taky tam byla jedna hádka mňo..ale naštěstí už se to pak nějak neřešilo,takže to bylo v pohodě .Mohla jsem tam zůstat do 9 a taky jsem tam zůstala .A pak jsem šla ještě na tu návštěvu.Dneska možná zase půjdu ven,teda k Janče na zahradu,ptž nikam nejedem,ale nevím,jestli mi to rodiče dovolí icon_40.gif image by Salisko.Ráda bych tam šla,ptž by byla určitě zase sranda .Tk to je asi tak vše,asi něco přidám..
Báj .

Nemám čas :P

23. května 2008 v 13:58 | Dark.Cherry
Hojík.
Dneska to bylo ve škole..no nejhorší to nebylo.Drobet jsem se chytla s Kristý,ale daly jsme si mír,tk je to v pohodě.
Za chvilku jdu ke kamarádce na oslavu.Jdou tam i ostatní holky,takže to bude doufám,v pohodě.A večer deme na náštěvu a to zas bude na dlouho,když je pátek,tkže se sem dneska už nedostanu.Ale zítra asi budu doma,kže to bych tu bejt měla.Ani nevím co mám psát.Školu nějak rozebírat nebudu,prostě co se stalo,stalo...
Jinak na fotce je můj psík Besinka.Je to stará fotka z Klínovce,ale nový sem tak ňák hledat nechtěla.
Tak ahoj,tak ahoj,tak ahoj.

Focení

22. května 2008 v 15:13 | Dark.Cherry
Zdravím Creati-ve.
Dneska jsme se ve škole fotili Creati-ve.To zas bude fotka Creati-ve.Už ani nevím,jestli jsem se usmívala Creati-ve.Doufám,že jo.Jinak ve škole nic novýho..při těláku jsem zase hráli basket Creati-ve.Ale dneska jsme hráli proti slabším spolužákům a tak mi to dcl šlo Creati-ve.Jsem dala dva koše a vyhráli jsme 5:1 Creati-ve.Pak byl šplh po tyči,ale ne na známky Creati-ve.
Před chvílí jsem byla v knihovně a za chvíli musím do atomu pro dárek Creati-ve.Zítra jdu totiž ke kámošce na oslavu Creati-ve.Už se dcl těším Creati-ve.
Tk to je tak fše Creati-ve.Jinak k tý fotce,je to focení z balkonu,při silvestru Creati-ve.A asi udělám new design Creati-ve.
Mějte se kráááááááásně Creati-ve.

Už jen 20 dní *YahoO*

21. května 2008 v 14:06 | Dark.Cherry
Pic emo14.gif image by Salisko.
Dneska Kristý nebyla ve škole emo2.gif image by Salisko.Ale naštěstí zítra už půjde emo20.gif image by Salisko.Jinak to ve škole bylo celkem dobrý,při ájině byla celkem sranda emo13.gif image by Salisko.Při výtvarce jsme malovali hmyz a já malovala motýla..sem zvědavá,jak dopadnu emo4.gif image by Salisko.Na konci školního roku bude školní výlet.Měl bejt 10.6.,ale to je půlka lidí na uměleckej a tk se přesunul emo20.gif image by Salisko.Ale je blbý,že se přesunul na dýl (po uměleckej) - 17.6. emo2.gif image by Salisko.Kdyby byl před uměleckou,asi by sme si tu uměleckou víc užili..jinak jsem počítala dny do umělecký a už zbývá jen 20 dní (odjíždíme 9.6) *YahoO* emo18.gif image by Salisko.Už se strašně těším emo20.gif image by Salisko.
Před chvílí mi hrála smutná písnička a já jsem se nějak zamyslela..přemýšlela jsem tak ňák o životě emo4.gif image by Salisko.Nějak se začíná měnit..teda hlavně nějaký lidi..mám na mysli Terku emo4.gif image by Salisko.Já ani nevím jak mám popsat,jak se změnila,ale prostě se změnila mňo..život je poslední dobou nějakej jinačí..ani si nestíhám nic užít emo2.gif image by Salisko.
Tk to je vše,možná něco přidám,ale chci se ještě podívat na Shreka 3,kterýho mi Kristý půjčila a v 5 musím na trénink,tk nevím..emo4.gif image by Salisko.
Mějte se emo14.gif image by Salisko.

Hudebka..nejvíc <3

20. května 2008 v 14:39 | Dark.Cherry
Hoj 17-2.gif image by Salisko.
Dneska byl ten ekologickej pořad 6-1.gif image by Salisko.To bylo o nějakých odpadcích.Zabralo nám to 2 hodiny,tk jsme měli jen Čj a Hv 25.gif image by Salisko.M a Aj byla,když byl ten ekologickej pořad,nebo jak se to menovalo,takže vlastně nebyla 24.gif image by Salisko.Hudebka byla nejvíc.Jsem seděla s Kristýnkou 11-2.gif image by Salisko a před náma seděla Terka a Niki.Byla prdel 5-1.gif image by Salisko.Jsme se tam pořád řehnily 5-1.gif image by Salisko.A pak jsme zpívali nějakou písničku a učitel byl naštvanej,že to zpíváme blbě,tam na nás úplně řval 8-1.gif image by Salisko.Ale byla sranda 22.gif image by Salisko.Mňo a poslední hodina nám odpadla.Musela jsem se psem a šla jsem tak ňák na dýl,ptž jsem se stavěla na hřišti,kde byly holky a tak jsem se zdržela 6-1.gif image by Salisko.A od čtyř mám trénink.
For Kristý: Kristýnko,ploč jsi smutná?23.gif image by Salisko Je to kvůli tý Terče,nebo je v tom ještě něco jinýho ? 23.gif image by Salisko Bojím se,že jsem v tom já 23.gif image by Salisko.A nemocná být nesmíš 23.gif image by Salisko.Co bych pak be třídě dělala?23.gif image by Salisko Nesmíš bobe 23.gif image by Salisko23.gif image by Salisko.
No nic,tk já už končím,možná něco přidám,ale jen možná.Pá 17-2.gif image by Salisko.

Játra..:!

19. května 2008 v 15:18 | Dark.Cherry
Ahoj 11-1.gif picture by wyci.
Dneska to ve škole celkem ušlo.Měli jsme tělák a házeli jsme na koš 6-1.gif picture by wyci.Byli to holky proti klukům a my když jsme jednou vyhráli,tk voni hned měli ňáký kecy 3-1.gif picture by wyci.Jako,kdyby voni museli pořád vyhrávat..K obědu jsme měli játra 16-1.gif picture by wyci.A moje kámojda mi je tam začala strkat (do talíře) 6-1.gif picture by wyci.Sme si to tam chvilku přehazovaly,až mi pak ten kousek játra strčila do pití 6-1.gif picture by wyci.Takže jsem měla po obědu 2-1.gif picture by wyci.Pk byli sportovky,jsme hráli basket..Fkt jako..do kytek s Martinem (šprt) 9-1.gif picture by wyci.Já sem do něj strčila a on hned měl ňáký kecy,ale že on strká do ostatních,to už je jedno..3-1.gif picture by wyci.A když jsem chtěla sebrat míč,tk mě přištrčil ke zdi..jako..kluci fkt neumí prohrávat!6-1.gif picture by wyci Už mi lezou krkem..8-1.gif picture by wyci.
Zítra je nějakej ekologickej pořad,bo co 3-1.gif picture by wyci.Jsem zvědavá co to bude..3-1.gif picture by wyci.
Tk se mějte,ahoj 11-1.gif picture by wyci.

Welcome

18. května 2008 v 18:20 | Dark.Cherry
Ahoj .
Tk tě tady vítám .Doufám,že mi tenhle blog vydrží dlouho,ptž moje dosud založený blogy mi moc dlouho nevydrželi .Ale k tomu byste mi museli taky drobet pomoct,mňo .
Jinak se jmenuju Šárka a je mi 11 let.Bydlím v Plzni .Jsem ve znamení kozoroha a proto jsem hodně tvrdohlavá a paličatá .Narodila jsem se 14.1.
Tk to je asi tak vše.Půjdu něco přidat .
Ahój .
 
 

Reklama